piątek, 24 sierpnia 2007

Jamy i inne takie.

I. JAM


O jamach zapewne słyszeliście. Rysownicy zbierają się na konferencji gg lub na jakimś czacie. Ktoś rzuca temat na rysunek. Mamy potem 30 minut aby go zrobić. Zabawa. Zamieszczam dwa rysunki z takich jamów.

Temat: "Emo Kartofel"


Temat: Narysowanie siebie w dziwny sposób.


Temat: "Znak"


Ten jam powstał podczas prac nad pierwszą planszą "25 głupich komiksów". A jeśli idzie o głupie komiksy to zapraszam do naszego Centrum Dowodzenia na forum PCWK, gdzie znaleźć można wszystkie powstałe do tej pory komiksy. A jest ich dużo, bo w cholerę ludzi się dołączyło m.in Dem, au, Vigor i Graphicus. Niektóre są naprawdę zabawne.

II. Kolektyw
Tak, wy nie mieliście jeszcze szansy zobaczenia drugiego Kolektywu, a ja już pracuję nad trzecim. Zamieszczony powyżej obrazek jest właściwie szkicem koncepcyjnym postaci. Mam nadzieje, że będziecie czekać :D

Jeśli idzie o drugi kolektyw (tak, ja swój egzemplarz już mam) to wydaje mi się, że jest naprawdę niezły. Oczywiscie zdarzają się lepsze i gorsze komiksy, ale całość chyba stoi na wyższym poziomie od poprzedniego numeru. No i zszywek dziwnych nie ma. Segregatora nie będzie. Jedynym malutkim minusem drugiego numeru jest okładka. Niektórzy mówią, że to super że jest sztywniejsza niż ostatnio. Ja uważam, że jest troche zbyt sztywna.

III. Niusy


Zacząłem wreszcie pisanie scenariuszy. Rozkręcam się powolutku. Mam już rozpisaną pierwszą historię do Martwego Współlokatora. Zacząłem również pisać historię do kolektywu, o której pisałem wyżej oraz historię o pewnym superbohaterze we współpracy z Iquorkiem. Jeśli wszystko się uda, będzie cacy. :D

Godai'emu urodziła się córka. Gratulujemy tatuśkowi i pijemy zdrowie małej Zuzi.

KRL jutro się żeni. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Śledziu zaaktualizował wreszcie, po wielu mękach "Bears of War". Podczas nowej aktualizacji znalazł się również gościnny rysunek wykonany przeze mnie.

1 komentarz:

Jaszczu pisze...

Ho ho, zajebisty ten tribucik dla miśków. Mam ochotę na te 25 głupich komiksów ale na razie nie mam kurka czasu.