piątek, 25 stycznia 2008

Kolejna notka - madness.

Strona Dolnej Półki pewnie wkrótce ruszy. Póki co wiele tam nie ma. Troche informacji na temat nowości i kolektywu.
Odnośnie nowości - wspominałem jakiś czas temu o pełnometrażowej wersji pewnego popularnego webkomiksu. Prace są na zaawansowanym etapie. Miałem okazję być w elitarnej grupie beta testerów scenariusza i ... jest świetnie! Tuż po przeczytaniu stałem się wielkim fanem tego komiksu i nie mogę się doczekać WSK, kiedy to będzie miał on swoją premierę. Odkładajcie pieniądze. Warto.

Dominik zmienił adres. Teraz jest tutaj na słynnej stronie "Mleko i Ciasteczka". Poprzednia domena nam siadło z braku używalności i została przejęta przez nieświadomego kolesia, który strasznie sie przeraził sporą liczbą odwiedzin w statystykach.

Mój martwy współlokator został zawieszony ponownie. Sprawa wyglada tak - nie będę w bawełnę owijał - źle się za tą historię zabrałem. Nie zamierzamy porzucić tej historii póki co. Planujemy wszystko wyzerować i rozpocząć od nowa i od początku (tak, poznanie Jurka i Ducha oraz wprowadzenie do mieszkania). Łukasz zapowiedział, ze bedzie bardziej starał sie przy rysunkach. Nie wiem jak będzie potem z publikacją. Albo internet, albo poszukamy wydawcy.

Rozpoczął się sezon oscarowy. Bele teraz kombinuje dużo filmów, dużo chodzi do kina i oglada w cholerę. Filmy, filmy, filmy.
Idźcie do kina na Persepolis.

Wybacz godai, jesteś w tyle. In your face.

9 komentarzy:

godai pisze...

Hm? A nie jest remis? A, jest, przecież nie napisałem jeszcze o Na-No-Wri-Mo! Jak napiszę, to się remis skończy.

Orientuj się, przegapiłeś uwagi o Śmierci z wczoraj. :P

bele pisze...

o ty podstępny gnoju! :D

godai pisze...

Sam napisałeś notkę bez ostrzeżenia.

simberlyn pisze...

za Twoją namową poszłam na 'persepolis'. aaaa, bylo warte ;] świetny film, dzięki ;]

izeq pisze...

Poszłabym na Persepolis, ale w Łodzi w kinach tego nie grają... Niby takie duże miasto a jednak wsią zalatuje :P

bele pisze...

izeq: A ja właśnie w łódzkim kinie ten film widziałem i to dobre pół roku temu :)

kolec pisze...

Mnie też ów scenar wydał się bardzo bardzo. Także zakupię.

I na P także się wybiorę.

Shadymonster pisze...

Madness?
THIS
IS
SPARTAAA!!!

Nudel i Gonzo pisze...

Witam.
Przybywamy do Ciebie z ważną przesyłką. Zostałeś wybrany. Jako że łazisz po kinach, postanowiliśmy ulżyć Ci w tej bieganinie z nadzieją, aż się nam odwdzięczysz.
To nie jest próba przypodobania się twojej osobie. To zwykły biznes, przysługa za przysługę. My zmusiliśmy naszą rysowniczkę o wątpliwych zdolnościach do narysowania dla Ciebie czegoś na odstresowanie między jednym filmem a drugim. W zamian za to, chcemy Ci podstępem zasugerować, byś przeczytał o nas, albo na DA naszych rysowniczek (albo potem na naszej stronie, nie wiemy gdzie trafisz szybciej). Ty jeszcze tego nie wiesz. Wiele osób jeszcze tego nie wie (wiedzą nasze 2 fanki). Ale my jesteśmy zajebiści.

Oto przesyłka: Link w naszych cudownych i oszałamiających imionach, tam na górze.